GESZ

Gorzowska Ekipa Szturmowo-Zdobywcza


#1 2012-04-29 23:04:42

Rasta

Starszy Szeregowy

Moje ak Od Cymy

Siema, w styczniu kupiłem aega cm 040.
Jestem bardzo zadowolony, choć dałem za niego 600zł to i tak się opłacało :)
Zasięg jest SUPER na częśćiach stockowych (nic nie wymieniane), oscyluje on w granicach 75m (strzał w człowieka przy kulkach 25)
Jak narazie posiadam do niego tłumik dźwięku mutus duo pro 250x40 mm oraz montaz boczny i baterie 9.6v Firefox.
Niedługo kupuje lunetę lub jakiś celownik. Polecam tą broń na DOBRY początek. Nic się nie psuje, z tym że bateria 8.4 to dla niej za mało, moja bateryja daje ROF`a (szybkostrzelność) ok 18 kulek na sekunde (Co na 430 FPS w zupełności wystarczy ;p).

A wiecie fajnie jest zakampić z 70 metrów (kulki dolatują po około 1,5s) i puścić serie w typa przez lunetę)
Jeszcze tylko GS (Ghille Suit- maskałat dla snajperów) I zobaczycie co to będzie ;)

Ogólnie to giwera jest super i nie zamienilbym jej na zadna inną.

Po zakupieniu celownika mam w planach sig saugera p226 firmy KJW, ma on mocnego Blow Backa i 310 fps, co na domek jest w sam raz. Byłby super jako broń boczna.

Do dyspozycji mam także berettę m92f kolegi która posiada 500 FPS.

Pozdrawiam, RASTA.

Offline

 

#2 2012-06-11 19:10:41

Kazu_GGRS

Rekrut

Re: Moje ak Od Cymy

jak od KJW z plastiku, to osobiście odrazu polecam dokupić metalową lufe zewnętrzną. tam jest taki mały dynks, na którego dzialają dwie dźwignie, szybko w plastikach odpada.

Offline

 

#3 2012-06-15 14:41:50

Rasta

Starszy Szeregowy

Re: Moje ak Od Cymy

Thank u

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet maków pieski maltańczyki miniaturki noclegi Stegna